top of page

 "Gardening is the art that uses flowers & plants as paints, and the soil and and sky as canvas" Ellizabeth Murray

בריכת שחייה בחצר הינה הגשמת פנטזיה המשלבת פעילות ספורטיבית נעימה, וניתן להשיג בגדלים שונים המתאימים לכל מרחב. למי שמחפש את הרוגע והשלווה מומלץ להקים בריכת נוי, וליהנות מפכפוך המים העדין. באופן כללי מומלץ לשלב בגינה קירות, סלעים, פסלים שמתוכם נובעים מים, המביאים נינוחות, קרירות ותחושת זן לגן העדן הפרטי שלכם.

עיצוב בצבע וצמחים

כחול - אלמנט מים - בריכות, ג'קוזי ומפלים

4
1 117
B
9
2020-06-21 18.28.12
בריכת שחיה בגינה
1 147
7
1
2
פינת ישיבה מודרנית
WhatsApp Image 2017-12-12 at 18.37.24 (1)
WhatsApp Image 2018-05-30 at 15.01.49
Ceramics
IMG_4951
WhatsApp Image 2018-05-30 at 15.01.47(3)
2018-04-16 15.01.26
IMG_20180405_114203
2017-11-08 12.56.03

אפור - גינון מודרני

הגינון המודרני הינו המשך ישיר לעיצוב הפנים המודרני אשר מאוד פופולרי כיום .

כמו בעיצוב פנים העיצוב המודרני מתאפיין בקווים ישרים ונקיים תוך כדי שימוש מוקפד בצבעים נייטרלים , קרים , עם דגשים של צבעוניות עדינה.

הצמחים יהיו בגוונים ירוקים או אפורים או בחירה של צבע אחד שולט לפעמים אפשר להוסיף דגש עם צבע אחד. לבניית הגינה נשתמש בחומרים תעשייתיים, כמו בטון ברזל מוחלד נירוסטה ועוד.

מאפיין נוסף ובולט מאוד בגינון המודרני הוא החזרה על אלמנטים על מנת ליצור קצב קבוע .

חשוב שעיצוב הגינה תיהיה מותאמת לעיצוב של פנים הבית כדי ליצור המשכיות ורצף מזמין ,לכן הגינה צריכה להיות באותו סגנון בו מעוצב ביתכם , ולכן חשובה החזרתיות , הרפיטצייה , של אלמנטים שבעל הבית מתחבר אליהם ומעניקים לו את התחושה הביתית והנינוחה .

מטבח חיצוני

חום - העץ - דק, ריהוט גן, פרגולה

שילוב אלמנט העץ הן בגינה הכפרית וגם בגינה המודרנית. קיים מגוון רחב של חומרי גלם שיכולים לענות הצרכים האסתטיים והאקולוגיים כאחד, ומתאימים גם לבנייה ירוקה. העץ יכול לבוא כאלמנט חיפוי, פרגולה, אדניות. קיימים דקים ברמות אחזקה שונות, בהתאמה אישית. אשמח לייעץ ולבחון יחד את היתרונות והחסרונות.

כתום - אש - מטבח חיצוני – גריל, כיריים, גז, טאבון

השילוב בין מזג האוויר הנוח לבין האופי המארח של הישראלים יוצר באופן טבעי דרישה למטבח חיצוני. תשכחו מלנפנף מעל המנגל ולהזיע, היום הנוחות היא שם המשחק. כמו בבית גם בחוץ המטבח מהווה את מרכז הפעילות, ויש בו הכל: מנגל, כיריים, טאבון, ווק, מקרר, מכונת קרח והשמיים הם הגבול. כייף לארח לארוחות בחצר וליהנות מחוויה קולינרית וחברתית כאחת. 

מטבח בגינה
Untitled-2
OH71GW0
IMG_9245

סגול – מתחם חברתי – פינות ישיבה

חלל הגינה מחולק לאזורי פעילות שונים על מנת למשוך ולהזמין אליו את באי הבית ואורחיהם. כל פינת ישיבה, הכוללת ספסל, שולחן וכו', ממוקמת באזור אחר ומזמינה לפעילות ייחודית, תוך התחשבות בצרכי המשתמשים. האפשרויות רבות ומגוונות: טרמפולינה, שולחן סנוקר, בור אש למדורות וצליית מרשמלו, בית עץ, משטח דשא גדול לכדורגל. טיפ: להקשיב לרצונותיהם של הילדים, לאבחן צרכיהם ורק לאחר מכן להשקיע באלמנטים.

ירוק - בוסתן, גינת ירק, עצי פרי

אין תענוג גדול יותר מלקטוף את הנענע ואת התפוז בגינה שלך. המודעות ההולכת וגדלה לתזונה בריאה ואורגנית מדגישה את חשיבותם של גינת ירק או בוסתן פרי שניתן להקים בקלות יחסית בחצר הפרטית.

OH3BXP0

לבן  - אבן - ריצופים

תכנון תוואי השבילים מחלק את הגן לאזורים, מדגיש סגנון ואת האווירה אליה שואפים. קיימים מבחר אבנים וחומרים מהבטון המודרני ועד המגע הכפרי של האבן הטבעית, תוך התייחסות לשילובים וגדלים שונים.

טיפ: בחירת ריצוף בגוון וגודל דומה לריצוף בבית יכניס את החוץ פנימה ולהפך, ואף יגדיל משמעותית את נראות השטח. 

bottom of page